Ofertă acceptată Cumpărare directă

KETOROL 30 MG/ML SOL INJ CT*10 FIOLE; LOKELMA 5 G PULB PT SUSP ORALA CT*30 PLICURI

Număr anunț
DA40684939
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.132,65 RON
Valoare atribuită
2.132,65 RON
Data publicării
23.06.2026 11:11
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.132,65 RON

din 2.132,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.