Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFORT 1g

Număr anunț
DA40683652
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,50 RON
Valoare atribuită
865,50 RON
Data publicării
23.06.2026 10:12
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,50 RON

din 865,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.