Ofertă acceptată Cumpărare directă

AIRBUFO FORSPIRO 160 MCG/4,5 MCG PULB DE INHAL UNIDOZA CT*60 DOZE -Ref. 9952 - 04.06.2026 -FARMACIE

Număr anunț
DA40680746
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.697,40 RON
Valoare atribuită
1.697,40 RON
Data publicării
22.06.2026 15:47
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.697,40 RON

din 1.697,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.