Ofertă refuzată Cumpărare directă

FENTANYL TTS SANDOZ 25 MCG/H PLASTURE TRANSDERMIC CT*5 PLICURI

Număr anunț
DA40664893
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,12 RON
Valoare finală
391,12 RON
Data publicării
19.06.2026 08:55
Data finalizării
23.06.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.