Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 3 aparate aer conditionat Heinner HAC-CR18, 18000 BTU, cu montaj si kit instalare 5m inclus

Număr anunț
DA40682808
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
Furnizor / câștigător
GROZA VOINA TERMOINSTAL S.R.L. (CUI 51998186)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.800 RON
Valoare atribuită
13.800 RON
Data publicării
23.06.2026 09:31
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.800 RON

din 13.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.