Ofertă refuzată Cumpărare directă

CIMENT ECOPLANET PLUS 42,5 N 40KG

Număr anunț
DA40668699
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,71 RON
Valoare finală
305,71 RON
Data publicării
19.06.2026 12:06
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.