Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta in implementarea proiectului

Număr anunț
DA40690729
Autoritate contractantă
R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
Furnizor / câștigător
EQUAL GROUP EXPERT SRL (CUI 34692330)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
23.06.2026 16:24
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.