Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv. ( incarcare cu freon), auto MAI36770, cap.51, IPTL
- Număr anunț
- DA40685256
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404,96 RON
- Valoare atribuită
- 404,96 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 11:25
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
404,96 RON
din 404,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro