Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geam si montaj

Număr anunț
DA40675555
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI RO7484994)
Cod CPV
50112120-0 · Servicii de inlocuire a parbrizelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.169,42 RON
Valoare atribuită
4.169,42 RON
Data publicării
22.06.2026 11:29
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.169,42 RON

din 4.169,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.