Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE + REVIZIE FORD TRANZIT B 525 SDF
- Număr anunț
- DA40692665
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTECA DIVISION S.R.L. (CUI 51537220)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.579,85 RON
- Valoare atribuită
- 4.579,85 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 09:42
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.579,85 RON
din 4.579,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro