Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub Extensie Prelungitor Perfuzie Tub prelungitor injectomat, SUBTIRE 1.5x 2.7, lungime 150 cm

Număr anunț
DA40698096
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460 RON
Valoare atribuită
460 RON
Data publicării
24.06.2026 13:58
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460 RON

din 460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.