Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Surub Trochanterian - surub pentru col femural
- Număr anunț
- DA40697939
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- SANATMETAL RO SRL (CUI RO17905870)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 13:52
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro