Ofertă refuzată Cumpărare directă

MEDSAMIC 100 MG/ML SOL INJ CT*10 FIOLE*10 ML

Număr anunț
DA40697970
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656 RON
Valoare finală
1.656 RON
Data publicării
24.06.2026 13:53
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.