Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telecomunicatii integrate

Număr anunț
DA34972365
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 17344491)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64227000-3 · Servicii de telecomunicatii integrate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
51.979,62 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.979,62 RON