Ofertă refuzată Cumpărare directă

VENTOLIN 5MG/ML*10ML SOL INH.NEBULIZATOR

Număr anunț
DA40699769
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,50 RON
Valoare finală
184,50 RON
Data publicării
24.06.2026 15:32
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.