Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 39,4% sub estimat
Vitek 2 GP, Vitek 2 GN
- Număr anunț
- DA40699717
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.068 RON
- Valoare atribuită
- 3.073 RON 39,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2026 15:27
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.073 RON
din 5.068 RON estimat
39,4%
Adjudecat la 60,6% din estimat · economie 1.995 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.