Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hârtie copiator A4, 80 g/m², 500 coli Brilliant Yellow - ideală pentru imprimante si copiatoare

Număr anunț
DA40700671
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.480 RON
Valoare finală
8.990 RON
Data publicării
25.06.2026 08:04
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.