Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestare servicii videomapping

Număr anunț
DA40700257
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
IGNAT RADU MIRCEA PFA (CUI 37763710)
Cod CPV
92140000-4 · Servicii de proiectare de filme video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
24.06.2026 16:46
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.