Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale
- Număr anunț
- DA40700304
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.962,95 RON
- Valoare atribuită
- 6.962,95 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 17:18
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 17:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.962,95 RON
din 6.962,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro