Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chirie butelii LIV cu reductor incorporat
- Număr anunț
- DA40696452
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.304 RON
- Valoare atribuită
- 10.304 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 12:38
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.304 RON
din 10.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro