Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPAPA SENS ARC( ref 879/22.06.2026)

Număr anunț
DA40698431
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42131145-4 · Supape de retinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,15 RON
Valoare atribuită
154,15 RON
Data publicării
24.06.2026 14:14
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,15 RON

din 154,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.