Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor SAMSUNG QLED 65Q6F, 163 cm, Smart, 4K Ultra HD, Clasa G (Model 2025)
- Număr anunț
- DA40700771
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.603,28 RON
- Valoare atribuită
- 7.603,28 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 08:14
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.603,28 RON
din 7.603,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro