Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELOMEN 1000 MG/300 MG SOL PERF CT*10 FL*100 ML (PARACETAMOLUM+IBUPROFENUM)

Număr anunț
DA40692353
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.377 RON
Valoare atribuită
2.377 RON
Data publicării
24.06.2026 09:24
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.377 RON

din 2.377 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.