Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SABOTI PIELE LP1,LP2, LP3 ODOBESTI
- Număr anunț
- DA40698780
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL (CUI 33214981)
- Cod CPV
- 18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.071,45 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 14:33
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 16:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.071,45 RON
din 1.071,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro