Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 12,0% sub estimat
Servicii de elaborare PUZ “Amenajare intersecție str. N. Bălcescu – B-dul 1 Decembrie 1918”
- Număr anunț
- SCNA1134376
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 220.000 RON 12,0% sub estimat
- Data anunțului
- 25.06.2026 11:10
- Anunț de participare
- SCN1173638
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
KXL STUDIO SRL CUI RO23414761
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KXL STUDIO SRL CUI RO23414761
Subcontractanți 3
STEREOGRAPHIC CAD S.R.L. CUI 15888780
TOPO CAD VISION S.R.L. CUI 37661125
TRAFFIC AUDIT CONSULTING SRL CUI 32229410
Valoare atribuită
220.000 RON
din 250.000 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 30.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.