Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Specul vaginal steril / speculi vaginali sterili, marimi S-100buc, M-100buc,, L-100buc
- Număr anunț
- DA40702757
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33641100-6 · Antiinfectioase si antiseptice pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327 RON
- Valoare atribuită
- 327 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 10:11
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327 RON
din 327 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro