Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGITATOR TROMBOCITE CU INCUBATOR CU CAPACITATE DE 24 PUNGI

Număr anunț
DA40701348
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
38436000-0 · Agitatoare si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.470 RON
Valoare atribuită
60.470 RON
Data publicării
25.06.2026 08:55
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.470 RON

din 60.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.