Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA40703894
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.750,04 RON
- Valoare atribuită
- 5.750,04 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 11:08
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.750,04 RON
din 5.750,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro