Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulaglutidum 1,5 mg/0,5ml_Trulicity 1,5 mg/0,5ml
- Număr anunț
- DA40697504
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.057,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.057,62 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 13:31
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.057,62 RON
din 2.057,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro