Atribuită Cumpărare directă

KIWI cal. I Premium

Număr anunț
DA34978874
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
03222118-3 · Kiwi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.569 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.569 RON