Atribuită Cumpărare directă

Consolidare clădire sediu Căpitănia Portului Sulina-refacere Exp tehnică, refacere DALI, proiectare

Număr anunț
DA34992899
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
NORDMAN CONSPROIECT S.R.L. (CUI 28280938)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
168.900 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.900 RON