Atribuită Cumpărare directă

Consultanță - asistență juridică - Primarie

Număr anunț
DA34994361
Autoritate contractantă
Comuna Chisindia (Primaria Comunei Chisindia jud. Arad) (CUI 3519011)
Furnizor / câștigător
CABINET DE AVOCAT PURICE ELENA-CRISTINA (CUI 21943618)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON