Atribuită Cumpărare directă

HP CF410X CARTUS BK OEM,HP CF411A CYAN ,HP CF412A YELLOW,HP CF413A MAGENTA

Număr anunț
DA35000452
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
MS HOME SRL (CUI 23543960)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.640 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.640 RON