Atribuită Cumpărare directă

Materiale de intretinere curenta parc auto

Număr anunț
DA35004242
Autoritate contractantă
Comuna Unguriu (Primaria Comunei Unguriu) (CUI 16312033)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.541,18 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.541,18 RON