Atribuită Cumpărare directă

BUTUC YALA USA

Număr anunț
DA34990097
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
Cod CPV
44521000-8 · Diverse lacate si broaste (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
113,46 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,46 RON