Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Termometru laborator din sticla -20 °C si +110 °C / Ref. 10085 - 08.06.2026 - LAM
- Număr anunț
- DA40705595
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 12:29
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420 RON
din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro