Atribuită Cumpărare directă

prestari servicii pt tamplarie pvc SPATIU UTILITATE PUBLICA MAXENU

Număr anunț
DA35003312
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CORY MAR WOOD DESIGN S.R.L. (CUI 47150837)
Cod CPV
44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON