Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE A4- CRSP Iasi
- Număr anunț
- DA40705954
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.767 RON
- Valoare atribuită
- 1.767 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 12:48
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.767 RON
din 1.767 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro