Atribuită Cumpărare directă

Trusa standard de prelevare a mostrelor pt. det. subst. psihoactive - AVIZATA CSML conf ord. 277/20

Număr anunț
DA34975813
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
ALPHA HIPOMED SRL (CUI 30051812)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
637,25 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,25 RON