Atribuită Cumpărare directă

Etui capac trasparent, ciocan refleze - P.BAIA MARE

Număr anunț
DA34981428
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
18925200-1 · Etuiuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
585,65 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,65 RON