Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat 12000 btu Yamato
- Număr anunț
- DA40704229
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
- Furnizor / câștigător
- Sc FRiG TOTAL GROUP S RL (CUI 13168287)
- Cod CPV
- 39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 11:25
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.450 RON
din 2.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro