Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrărilor – Extindere reţea de canalizare menajeră în com Călinesti Oas

Număr anunț
DA40707075
Autoritate contractantă
COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
Furnizor / câștigător
CP SPARK S.R.L. (CUI 50903528)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.000 RON
Valoare atribuită
190.000 RON
Data publicării
25.06.2026 13:44
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190.000 RON

din 190.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.