Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tuburi Eppendorf 1.5ml MASTERLAB - Tub PCR - Tub Eppendorf / Top Quality ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40707360
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 14:00
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.240 RON
din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro