Atribuită Cumpărare directă

SET PARIS 60 cu OGLINDA ALBA+MASCA BAIE 60 LARISA ALB+LAVOAR 60CM LARISA+SIFON 32/40+RACORD FLEX

Număr anunț
DA34977474
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
757,13 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

757,13 RON