Atribuită Cumpărare directă

Rola etichete de trasabilitate dublu adezive cu indicator chimic pentru sterilizrea cu abur, D-G-AL

Număr anunț
DA35002945
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON