Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTITA AFUMATA DE PORC CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA40702454
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI RO6779601)
Cod CPV
15131200-7 · Carne uscata, sarata, afumata sau condimentata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
25.06.2026 09:56
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.