Atribuită Cumpărare directă

Dispozitiv de dezinfectie cu lumina ultravioleta UV-C (lampa UV-C) LBAG-E 15W, cu grile

Număr anunț
DA35004377
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
09.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON