Ofertă refuzată Cumpărare directă

Logistica pentru organizare eveniment

Număr anunț
DA40683553
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA SI CREATIE CALARASI (CUI 37208923)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.155 RON
Valoare finală
7.155 RON
Data publicării
23.06.2026 10:09
Data finalizării
25.06.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.