Atribuită Cumpărare directă

Scaun pliabil VIUF negru

Număr anunț
DA35004753
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ROMA (CUI 24004450)
Furnizor / câștigător
JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.848,80 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
11.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,80 RON