Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA40707064
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792 RON
- Valoare atribuită
- 752,40 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2026 13:44
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.06.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
752,40 RON
din 792 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 39,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.